IQONIQ Kakadu relaxed t-shirt i återvunnen bomull
Unisex t-shirt relaxed fit tillverkad av 100% bomull, varav 50% återvunnen och 50% ekologisk, 180 G/M². T-shirten har en rund halsringning med 1x1 ribb. Användningen av äkta återvunnet och ekologiskt material samt påståenden om miljöpåverkan garanteras med hjälp av AWARE, en fysisk spårare och blockkedjeteknik. Genom att skanna QR-koden får du tillgång till ett särskilt digitalt produktpass. 2% av intäkterna från varje såld produkt kommer att doneras till Water.org. Denna produkt är certifierad enligt OEKO-TEX® STANDARD 100 Centexbel. På grund av återvunna garner kan orenheter och färgvariationer förekomma.
• 100 % bomull; 50 % återvunnen och 50 % ekologisk bomull
• Fullständigt spårbar och blockkedjeverifiering av AWARE?
• Digitalt produktpass och uppgifter om miljöavtryck
• Unisex och 4-säsonger
Till digitalt produktpass »
12.19 KG
Pris
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
-
- Transfer - Bröst vänster (100 x 100 mm)
-
-
-
-
-
-
- Silkscreen textil - Bröst vänster (100 x 100 mm)
-
-
-
-
-
- Silkscreen textil - Bröst höger (100 x 100 mm)
-
-
-
-
-
- Silkscreen textil - Fram (270 x 300 mm)
-
-
-
-
-
- Silkscreen textil - Baksida (270 x 300 mm)
-
-
-
-
-
- Silkscreen textil - Bak upp (100 x 50 mm)
-
-
-
-
-
- Silkscreen textil - ärm vänster (80 x 50 mm)
-
-
-
-
-
- Silkscreen textil - ärm höger (80 x 50 mm)
-
-
-
-
-
- Digitalt transfer - Bröst vänster (100 x 100 mm)
-
- Brodyr - Bröst vänster (80 x 80 mm)
-
- Digitalt transfer - Bröst höger (100 x 100 mm)
-
- Transfer - Bröst höger (100 x 100 mm)
-
-
-
-
-
-
- Brodyr - Bröst höger (80 x 80 mm)
-
- Digitalt transfer - Fram (270 x 300 mm)
-
- Transfer - Fram (270 x 300 mm)
-
-
-
-
-
-
- Brodyr - Fram (180 x 180 mm)
-
- Digitalt transfer - Baksida (270 x 300 mm)
-
- Transfer - Baksida (270 x 300 mm)
-
-
-
-
-
-
- Brodyr - Baksida (200 x 120 mm)
-
- Brodyr - Bak upp (80 x 80 mm)
-
- Transfer - Bak upp (100 x 50 mm)
-
-
-
-
-
-
- Digitalt transfer - Bak upp (100 x 50 mm)
-
- Digitalt transfer - I nacken (90 x 50 mm)
-
- Transfer - I nacken (90 x 50 mm)
-
-
-
-
-
-
- Digitalt transfer - ärm vänster (80 x 50 mm)
-
- Transfer - ärm vänster (80 x 50 mm)
-
-
-
-
-
-
- Brodyr - ärm vänster (80 x 80 mm)
-
- Brodyr - ärm höger (80 x 80 mm)
-
- Digitalt transfer - ärm höger (80 x 50 mm)
-
- Transfer - ärm höger (80 x 50 mm)
-
-
-
-
-
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| XXXL |
| Storlek | 77 x 61 x 1 cm |
| Vikt | 264g |
| Tryckyta | 100 x 100 mm |
| Material | 50 % återvunnen och 50 % ekologisk bomull |
| Ursprungsland | BGD |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://wear-iqoniq.com/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 117,00 |
| Nuvarande XXS | 462 |
| Nuvarande XS | 1533 |
| Nuvarande S | 4180 |
| Nuvarande M | 7527 |
| Nuvarande L | 6440 |
| Nuvarande XL | 4607 |
| Nuvarande XXL | 2045 |
| Nuvarande XXXL | 701 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |