Pot Lamp - Solcellslykta
Pot Lamp - Solcellslykta
Art.nr. MO6341-22
Minsta antal: 1 st
Solcellslampa för utomhusbruk med ljusslinga med 20st LED lampor. Hängare på toppen. Cirka 5 timmars ljustid vid fulladat batteri. Batteri 300mAh NI-MH ingår. IP44.
96,00 kr
Märkning
-
- Klisterdekal - Side 1
-
-
-
-
- Doming - Side 1
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 1
-
- Tampotryck - Side 1
-
-
-
-
- Klisterdekal - Side 2
-
-
-
-
- Doming - Side 2
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 2
-
- Tampotryck - Side 2
-
-
-
-
- Klisterdekal - Side 3
-
-
-
-
- Doming - Side 3
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 3
-
- Tampotryck - Side 3
-
-
-
-
- Klisterdekal - Side 4
-
-
-
-
- Doming - Side 4
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 4
-
- Tampotryck - Side 4
-
-
-
-
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Pot Lamp - Solcellslykta
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Förpackningsmått | 0.455 x 0.370 x 0.295 M |
| Längd | 8 cm |
| Bredd | 13.4 cm |
| Grossvikt | 0.332 kg |
| Nettovikt | 0.303 kg |
| Volym | 0.050 M3 |
| Material | Glas med Sodakalk |
| EAN | 8719941054639 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| Nuvarande |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |