Chan Lunchbox Colour - Lunchlåda i rostfritt stål
Chan Lunchbox Colour - Lunchlåda i rostfritt stål
Art.nr. MO6638-03
Minsta antal: 1 st
Lunchbox i rostfritt stål med starka och säkra spänningar i sidan. Kapacitet 750 ml. (ej för mikro)
193,00 kr
Märkning
-
- Klisterdekal - Lid laser
-
-
-
-
- Doming - Lid laser
-
-
-
-
- Lasergravyr - Lid laser
-
- Klisterdekal - Lid pad
-
-
-
-
- Doming - Lid pad
-
-
-
-
- Tampotryck - Lid pad
-
-
-
-
- Klisterdekal - Side 1
-
-
-
-
- Doming - Side 1
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 1
-
- Tampotryck - Side 1
-
-
-
-
- Klisterdekal - Side 2
-
-
-
-
- Doming - Side 2
-
-
-
-
- Lasergravyr - Side 2
-
- Tampotryck - Side 2
-
-
-
-
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Chan Lunchbox Colour - Lunchlåda i rostfritt stål
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Förpackningsmått | 0.390 x 0.350 x 0.390 M |
| Längd | 16 cm |
| Bredd | 11.5 cm |
| Höjd | 5.5 cm |
| Grossvikt | 0.357 kg |
| Nettovikt | 0.273 kg |
| Volym | 0.053 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941059429 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| Nuvarande | 10283 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |