Arconot Lined - Anteckningsblock A5 linjerat
Arconot Lined - Anteckningsblock A5 linjerat
Art.nr. MO1804-03
Minsta antal: 1 st
A5 Anteckningsbok med PU omslag och 96 linjerade inbundna sidor och med gummiband.FSC®-certified
Välj variant
Finns i 15 varianter
23,55 kr
Märkning
-
- Prägling - Front
-
- Screentryck - Front
-
-
-
-
- Transfertryck - Front (Upp till 50cm2)
-
-
-
-
- Transfertryck - Front (50-150cm2)
-
-
-
-
- Transfertryck - Front (150-300cm2)
-
-
-
-
- Transfertryck - Front (Från 300cm2)
-
-
-
-
- Digitaltryck - Front pd
-
- Prägling - Back
-
- Screentryck - Back
-
-
-
-
- Transfertryck - Back (Upp till 50cm2)
-
-
-
-
- Transfertryck - Back (50-150cm2)
-
-
-
-
- Transfertryck - Back (150-300cm2)
-
-
-
-
- Transfertryck - Back (Från 300cm2)
-
-
-
-
- Digitaltryck - Back pd
-
- Tampotryck - Front pad
-
-
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Arconot Lined - Anteckningsblock A5 linjerat
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Förpackningsmått | 0.330 x 0.230 x 0.320 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Höjd | 1.6 cm |
| Grossvikt | 0.29 kg |
| Nettovikt | 0.285 kg |
| Volym | 0.024 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941011076 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| Nuvarande | 62750 |
| 20260529 | 30000 |
| 20260608 | 20040 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |