Bahrain 135 g/m² kortärmad funktions T-shirt för barn
Bahrain 135 g/m² kortärmad funktions T-shirt för barn
Art.nr. k04071b
Minsta antal: 1 st
Kortärmad raglan T-shirt med rund halsringning med matchande dolda sömmar. Nedre ärmmuddar. Matchande overlocksöm vid ärmhål och ärmmudd. I CONTROL-DRY tyg. Borttagbar etikett. Tekniskt tyg. Modellen är 123 cm och bär storlek 4.
0,76 kg
Välj variant
Finns i 21 varianter
Pris
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 30,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 30,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 30,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer övre del bak (90x70 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck övre del bak (70x70 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre del bak (70x70 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering övre del bak (90x70 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer övre del bak (90x70 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (160x250 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (160x250 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (160x250 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (160x250 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (160x250 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (160x250 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (160x250 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (160x250 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (160x250 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (160x250 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (160x250 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (160x250 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (160x250 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (160x250 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (160x250 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (160x250 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (80x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck övre vänsterärm (80x60 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre vänsterärm (80x60 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering övre vänsterärm (80x60 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer övre vänsterärm (80x60 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (80x40 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck vänster bröst (80x40 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck vänster bröst (80x40 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering vänster bröst (80x40 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer vänster bröst (80x40 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (80x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck övre högerärm (80x60 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre högerärm (80x60 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering övre högerärm (80x60 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer övre högerärm (80x60 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (80x40 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck höger bröst (80x40 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck höger bröst (80x40 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering höger bröst (80x40 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer höger bröst (80x40 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 4 | |
| 8 | |
| 12 |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Bahrain 135 g/m² kortärmad funktions T-shirt för barn
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 0,76 kg |
| Modell | Kids |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Interlock stickad av 100% Polyester, 135 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 4kg |
| Vikt | 3,8kg |
| Förpackning | 36x27x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159611042 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 30,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 30,00 |
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 30,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| 4 | 218 |
| 8 | 377 |
| 12 | 636 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |