Evans 225 g/m² träningsoverall för barn
Art.nr. k64028p
Minsta antal: 1 st
Träningsoverall i lätt och elastiskt tyg. Jacka med kontrasterande färg och sömnadskant på bröstet. Hög krage med kontrasterande sömmar. Centralt blixtlås fram. Sidofickor. 2 x 2 ribbade muddar och midja. Byxor med elastisk linning och dragsko. Kontrasterande sidostycke med sömnadskant. Dragkedja i fåll.
0,76 kg
Pris
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (200x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (200x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (200x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (200x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (200x300 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (200x280 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (70x70 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (35x35 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (70x70 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (70x70 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (60x40 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (35x35 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (60x40 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (60x40 mm)
-
- DTF Transfer vänster ben (60x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster ben (57x57 mm)
-
- Screentryck vänster ben (90x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster ben (60x80 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (70x70 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (35x35 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (70x70 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (70x70 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (60x40 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (35x35 mm)
-
- Screentryck höger bröst (60x40 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (60x40 mm)
-
- DTF Transfer höger ben (60x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger ben (57x57 mm)
-
- Screentryck höger ben (90x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger ben (60x80 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 4 | |
| 6 | |
| 8 | |
| 10 | |
| 12 | |
| 14 | |
| 16 |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Evans 225 g/m² träningsoverall för barn
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 0,76 kg |
| Modell | Kids |
| Ursprungsland | MYANMAR |
| Material | Interlock stickad av 100% Polyester, 225 g/m2 |
| Förpackning | 15st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 35x48x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159681076 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 370,00 | 360,00 | 350,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| 4 | 14 |
| 6 | 15 |
| 8 | 28 |
| 10 | 13 |
| 12 | 0 |
| 14 | 0 |
| 16 | 0 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |