Evans 370 g/m² unisex sherpa fleece i återvunnet material
Art.nr. 3947690
Minsta antal: 1 st
Evans sherpa fleece är tillverkad av återvunnen polyester, med ett kontrasttyg av 100 % återvunnen nylon, vilket ger en modern touch samtidigt som det minskar miljöpåverkan. Denna fleecejacka har en något överdimensionerad passform för en avslappnad look. En 1/4-dragkedja mitt fram och huva ger ett anpassningsbart skydd vid växlande väderförhållanden. Oavsett om du utforskar naturen eller bara slappnar av hemma, utlovar Evans unisex sherpa fleece oöverträffad komfort och modern stil.
3,71 kg
Pris
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
Märkning
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (150x150 mm)
-
- Brodyr vänster bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (120x110 mm)
-
- Brodyr höger bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck höger bröst (120x110 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Evans 370 g/m² unisex sherpa fleece i återvunnet material
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtryck | 3,71 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Sherpa av Återvunnen polyester, 370 g/m2 |
| Förpackning | 10st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 65x40x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159661801 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 660,00 | 640,00 | 620,00 | 600,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| XXS | 141 |
| XS | 243 |
| S | 254 |
| M | 401 |
| L | 797 |
| XL | 345 |
| XXL | 165 |
| 3XL | 94 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |