Antartida softshelljacka för dam
Art.nr. r64331r
Minsta antal: 1 st
2-lagers softshell med omvänd dold dragkedja med matchande hakskydd och dragkläpp. Tre ytterfickor med matchande dragkedja och ledare. Kardborreband vid ärmslut. Justerbar nedre fåll med elastiska band och stopp. Vindtätt tyg. Smal passform. Raglan-ärmar. 1 000 mm vattentät. Modellen är 179 cm och bär storlek S.
3,17 kg
Pris
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer övre del bak (80x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre del bak (57x57 mm)
-
- Screentryck övre del bak (80x60 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre del bak (80x60 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (180x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (180x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (180x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (180x230 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (180x230 mm)
-
- Brodyr övre vänsterärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (110x150 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (90x150 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (80x150 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre högerärm (80x150 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (110x150 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (90x150 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (70x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (57x57 mm)
-
- Screentryck höger bröst (70x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (70x120 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Antartida softshelljacka för dam
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 3,17 kg |
| Modell | Female |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Vävd av 92% Polyester och 8% Elastan, 300 g/m2, Bonding, Microfleece av 100% Polyester |
| Förpackning | 15st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 34x53x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159617426 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
| Antal | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/st | 320,00 | 310,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 39 |
| M | 51 |
| L | 73 |
| XL | 55 |
| 2XL | 8 |
| 3XL | 7 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |