Estrella 220 g/m² långärmad pikétröja för dam
Art.nr. r66361r
Minsta antal: 1 st
Långärmad pikétröja med 1x1 ribbad krage och muddar. Knappslå med 3 knappar. Förstärkta dolda sömmar i kragen. Smal passform. Borttagbar etikett. Modellen är 168 cm och bär storlek S.
1,20 kg
Välj variant
Finns i 11 varianter
Pris
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck mitt på bröst fram (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (300x280 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (300x280 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (250x320 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (250x320 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (230x230 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (50x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (60x100 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre vänsterärm (60x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (50x100 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (90x90 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (90x90 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck vänster bröst (90x90 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (90x90 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (50x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (60x100 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck övre högerärm (60x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (50x100 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (90x90 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck höger bröst (90x90 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck höger bröst (90x90 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (90x90 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Estrella 220 g/m² långärmad pikétröja för dam
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 1,20 kg |
| Modell | Female |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Piké stickad av 100% Bomull, 220 g/m2 |
| Förpackning | 25st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 57x35x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159647867 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 166,00 | 164,00 | 162,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 40 |
| M | 20 |
| L | 1 |
| XL | 1 |
| 2XL | 27 |
| 3XL | 23 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |