Montmelo 150 g/m² kortärmad unisex sportpolo
Art.nr. r04218c
Minsta antal: 1 st
Kombination av två färger. Krage med knappar, täckta sömmar och stolpe i kontrastfärg. Tekniskt och andningsbart tyg som är lätt att tvätta och torka. Avtagbar etikett.
1,22 kg
Pris
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer baksidan (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer baksidan (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer baksidan (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer baksidan (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Screentryck baksidan (300x350 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering baksidan (300x350 mm) max 1000 cm² (Full color)
-
- Sublimering baksidan (300x350 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering baksidan (300x350 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Sublimering baksidan (300x350 mm) max 600 cm² (Full color)
-
- Sublimering baksidan (300x350 mm) max 800 cm² (Full color)
-
- Transfer baksidan (280x230 mm)
-
- DTF Transfer framsida (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer framsida (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer framsida (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer framsida (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Screentryck framsida (300x350 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering framsida (300x350 mm) max 1000 cm² (Full color)
-
- Sublimering framsida (300x350 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering framsida (300x350 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Sublimering framsida (300x350 mm) max 600 cm² (Full color)
-
- Sublimering framsida (300x350 mm) max 800 cm² (Full color)
-
- Transfer framsida (280x230 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (100x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (100x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Screentryck övre vänsterärm (110x120 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering övre vänsterärm (110x120 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer övre vänsterärm (100x120 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Screentryck vänster bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering vänster bröst (120x120 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer vänster bröst (120x120 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (100x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre högerärm (100x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Screentryck övre högerärm (110x120 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering övre högerärm (110x120 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer övre högerärm (100x120 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Screentryck höger bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering höger bröst (120x120 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer höger bröst (120x120 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Montmelo 150 g/m² kortärmad unisex sportpolo
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 1,22 kg |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Stickad piké i luftigt och svalkande material av 100% Polyester, 150 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 34x54x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159677215 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 90,00 | 88,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 0 |
| M | 16 |
| L | 7 |
| XL | 0 |
| 2XL | 40 |
| 3XL | 30 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |