Calgary 200 g/m2 tvättad pikétröja för herr
Art.nr. 3956790
Minsta antal: 1 st
Den kortärmade pikétröjan Calgary är en klassisk nödvändighet som kombinerar stil och komfort utan ansträngning. Tillverkad av 200 g/m² pikétyg med förkrympt och tvättad finish ger den en mjuk känsla och en perfekt passform som håller länge, vilket gör den lämplig för olika aktiviteter och evenemang. De ribbstickade muddarna har en stilren design och hjälper till att hålla pikétröjans form. Slitsar i sidorna med satinband och en framflyttad axelsöm med kedjesöm ger flexibilitet och komfort. Varje bit har en spårare från Aware, vilket säkerställer full transparens i dess ansvarsfulla produktionsresa.
0,99 kg
Pris
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck mitt på bröst fram (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (300x300 mm)
-
-
-
-
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (300x380 mm)
-
-
-
-
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (78x78 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (99x99 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- DTF Transfer övre högerärm (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (78x78 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (99x99 mm)
-
- Screentryck höger bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Calgary 200 g/m2 tvättad pikétröja för herr
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 34 |
| CO2-avtryck | 0,99 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Piké stickad av 100% Bomull, 200 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 16kg |
| Vikt | 15kg |
| Förpackning | 52x34x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159755777 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| XS | 0 |
| S | 0 |
| M | 0 |
| L | 0 |
| XL | 0 |
| XXL | 0 |
| 3XL | 0 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |