Carnelian 133 g/m² poplinskjorta för herr
Art.nr. 3950290
Minsta antal: 1 st
Långärmade poplinskjortan Carnelian för herr kombinerar modern sofistikering med förbättrad komfort. Den är tillverkad av högkvalitativ bomull med extra stretch och har en raffinerad 30-deniers tvinnad tvålagers garnstruktur som ger en slät yta, god hållbarhet och en behaglig känsla. Den lätta poplinväven ger ett rent och stilrent utseende, medan den normala passformen ger god rörelsefrihet och komfort hela dagen. Skjortan har en klassisk krage och är ett mångsidigt val för både arbete och fritid.
1,39 kg
Pris
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (280x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (90x100 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (100x100 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (90x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (57x57 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (90x100 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck höger bröst (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (100x100 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Carnelian 133 g/m² poplinskjorta för herr
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtryck | 1,39 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Poplin av 3% Elastan Bomull, 133 g/m2 |
| Förpackning | 30st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 36x56x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159727927 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 510,00 | 490,00 | 480,00 | 470,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| XS | 72 |
| S | 144 |
| M | 278 |
| L | 383 |
| XL | 316 |
| XXL | 85 |
| 3XL | 72 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |