Boris 280 g/m2 oversized unisex-tröja med rund hals av organiskt OCS-material
Boris 280 g/m2 oversized unisex-tröja med rund hals av organiskt OCS-material
Art.nr. 3956490
Minsta antal: 1 st
Tröjan Boris med oversized passform och rund hals förkroppsligar enkel stil och mer ansvarsfull produktion i perfekt balans. Den är tillverkad av OCS- och GRS-certifierad bomull och ger en premiumkänsla med en touch av ansvarsfullt producerad bomull. Den avslappnade oversize-passformen ger modern komfort, samtidigt som det mjuka och slitstarka tyget ger lång livslängd. Varje bit har en spårare från Aware, vilket säkerställer full transparens i dess ansvarsfulla produktionsresa.
4,80 kg
Pris
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck mitt på bröst fram (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (350x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (280x230 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (350x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (280x230 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (100x150 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (100x150 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre vänsterärm (78x78 mm)
-
- Screentryck övre vänsterärm (100x150 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (100x150 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer vänster bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (99x99 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (120x120 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (100x150 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre högerärm (100x150 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr övre högerärm (78x78 mm)
-
- Screentryck övre högerärm (100x150 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (100x150 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer höger bröst (120x120 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (99x99 mm)
-
- Screentryck höger bröst (120x120 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (120x120 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XS | |
| 3XS |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Boris 280 g/m2 oversized unisex-tröja med rund hals av organiskt OCS-material
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 51 |
| CO2-avtryck | 4,80 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Stickad av 80% Ekologisk bomull och 20% Återvunnen bomull, 280 g/m2 |
| Förpackning | 15st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 39x68x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159753834 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | OEKO-TEX®OEKO-TEX®,OCSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 350,00 | 330,00 | 320,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 274 |
| M | 415 |
| L | 351 |
| XL | 209 |
| 3XL | 30 |
| 3XS | 15 |
| 4XS | 15 |
| XXS | 29 |
| XS | 94 |
| XXL | 74 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |