Kratos 105 g/m² kortärmad funktions t-shirt för dam
Art.nr. 3902001
Minsta antal: 1 st
Den kortärmade Kratos t-shirten med cool fit dam är ett måste för alla aktiva tillfällen. Den här t-shirten är tillverkad av ett lätt andningsbart och fukttransporterande 105 g/m² polyestertyg och hjälper till att hålla dig sval och torr samtidigt som den ger maximal rörlighet och flexibilitet. Oavsett om du är på väg till något sportevenemang eller ute på en vandring är Kratos det perfekta valet för alla sportaktiviteter.
1,22 kg
Pris
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
Märkning
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (250x380 mm) max 1000 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (250x380 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (250x380 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (250x380 mm) max 600 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (250x380 mm) max 800 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (250x380 mm) max 1000 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (250x380 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (250x380 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (250x380 mm) max 600 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (250x380 mm) max 800 cm² (Full color)
-
- Sublimering övre vänsterärm (90x100 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering vänster bröst (120x120 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering övre högerärm (90x100 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering höger bröst (120x120 mm) max 200 cm² (Full color)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Kratos 105 g/m² kortärmad funktions t-shirt för dam
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 36 |
| CO2-avtryck | 1,22 kg |
| Modell | Female |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Mesh av 100% Polyester, 105 g/m2 |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 44x35x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159563310 |
| GPSR-Information |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 116,00 | 112,00 | 108,00 | 106,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| XS | 169 |
| S | 0 |
| M | 295 |
| L | 130 |
| XL | 153 |
| XXL | 90 |
| 3XL | 96 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |