Belice 200 g/m² kortärmad T-shirt för dam
Art.nr. r65321z
Minsta antal: 1 st
Figursydd T-shirt med rund halsringning och v-ringning fram. Snedställda halvlånga ärmar och sidsömmar. Högkvalitativt tyg ger en mjuk och skön känsla. Borttagbar etikett. Modellen är 179 cm och bär storlek S.
1,53 kg
Välj variant
Finns i 10 varianter
Pris
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck mitt på bröst fram (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (260x300 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (260x300 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Brodyr impact tryck övre rygg bak (99x99 mm)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (260x380 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (260x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr vänster bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck vänster bröst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck vänster bröst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (80x80 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (80x80 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Brodyr höger bröst (78x78 mm)
-
- Screentryck höger bröst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Screentryck höger bröst (80x80 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (80x80 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Belice 200 g/m² kortärmad T-shirt för dam
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 1,53 kg |
| Modell | Female |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Single jersey av 94% Bomull och 6% Elastan, 200 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 30x40x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159697176 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 92,00 | 90,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 0 |
| M | 0 |
| L | 25 |
| XL | 28 |
| 2XL | 4 |
| 3XL | 25 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |