Slam 100 g/m² kortärmad sport-T-shirt för damer
Art.nr. r03051r
Minsta antal: 1 st
Lättviktstyg av återvunnen polyester. Krage med korsad detalj och täcksömmar. Bakstycke och ärmar i ventilerande material. Framflyttade och snedställda sömmar på sidor och axlar. Rundad fåll. Kombination av ventilerande och elastiska tyger. Avtagbar etikett.
0,92 kg
Pris
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (270x380 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (270x350 mm) max 1000 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (270x350 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (270x350 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (270x350 mm) max 600 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck mitt på bröst fram (270x350 mm) max 800 cm² (Full color)
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (270x380 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (270x350 mm) max 1000 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (270x350 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (270x350 mm) max 400 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (270x350 mm) max 600 cm² (Full color)
-
- Sublimering impact tryck övre rygg bak (270x350 mm) max 800 cm² (Full color)
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (100x70 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck vänster bröst (100x70 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering vänster bröst (100x70 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer vänster bröst (100x70 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (100x70 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck höger bröst (100x70 mm)
-
-
-
-
-
- Sublimering höger bröst (100x70 mm) max 200 cm² (Full color)
-
- Transfer höger bröst (100x70 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Slam 100 g/m² kortärmad sport-T-shirt för damer
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 37 |
| CO2-avtryck | 0,92 kg |
| Modell | Female |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Mesh i luftigt och svalkande material av 100% Återvunnen polyester, 100 g/m2, Contrast fabric, Mesh i luftigt och svalkande material av 100% Återvunnen polyester, 100 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 5kg |
| Vikt | 4,75kg |
| Förpackning | 54x34x14cm |
| GTIN / EAN | 8713159675372 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 34 |
| M | 18 |
| L | 31 |
| XL | 10 |
| 2XL | 11 |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |