Palas - Strandtennisset
Palas - Strandtennisset
Art.nr. MO6846-40
Minsta antal: 1 st
Strandtennis set bestående av 2st racket i rosenträ med PU tejpade grepp och 1 mjuk boll. Levereras i bomullspåse. FSC®-certified
253,00 kr
Märkning
-
- Screentryck - Pouch
-
-
-
-
- Transfertryck - Pouch (Upp till 50cm2)
-
-
-
-
- Transfertryck - Pouch (50-150cm2)
-
-
-
-
- Transfertryck - Pouch (150-300cm2)
-
-
-
-
- Transfertryck - Pouch (Från 300cm2)
-
-
-
-
- Digital transfer - Pouch
-
-
-
-
- Lasergravyr - Racket 1 side 1
-
- Screentryck - Racket 1 side 1
-
-
-
-
- Lasergravyr - Racket 2 side 1
-
- Screentryck - Racket 2 side 1
-
-
-
-
- Lasergravyr - Racket 1 side 2
-
- Screentryck - Racket 1 side 2
-
-
-
-
- Lasergravyr - Racket 2 side 2
-
- Screentryck - Racket 2 side 2
-
-
-
-
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Palas - Strandtennisset
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Förpackningsmått | 0.450 x 0.240 x 0.490 M |
| Längd | 23.5 cm |
| Bredd | 50.5 cm |
| Höjd | 50.5 cm |
| Grossvikt | 1 kg |
| Nettovikt | 0.928 kg |
| Volym | 0.053 M3 |
| Material | Trä |
| EAN | 8719941064201 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| Nuvarande |
Liknande produkter
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |