Bugatti kortärmad unisex T-shirt av återvunnet material
Bugatti kortärmad unisex T-shirt av återvunnet material
Art.nr. r63999b
Minsta antal: 1 st
Tekniskt och andningsbart tyg. Rundhalsad med matchande täckta sömmar. Raglanärmar och kontrasterande sidopaneler. Avtagbar etikett.
1,22 kg
Välj variant
Pris
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
Märkning
-
- DTF Transfer övre del bak (120x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer övre del bak (120x100 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- Screentryck övre del bak (120x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre del bak (120x100 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Screentryck impact tryck mitt på bröst fram (230x380 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck mitt på bröst fram (230x280 mm)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 300 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 500 cm² (Full color)
-
- DTF Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm) max 750 cm² (Full color)
-
- Screentryck impact tryck övre rygg bak (230x350 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer impact tryck övre rygg bak (230x280 mm)
-
- DTF Transfer övre vänsterärm (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck övre vänsterärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre vänsterärm (100x100 mm)
-
- DTF Transfer vänster bröst (100x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck vänster bröst (100x60 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer vänster bröst (100x60 mm)
-
- DTF Transfer övre högerärm (100x100 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck övre högerärm (100x100 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer övre högerärm (100x100 mm)
-
- DTF Transfer höger bröst (100x60 mm) max 100 cm² (Full color)
-
- Screentryck höger bröst (100x60 mm)
-
-
-
-
-
- Transfer höger bröst (100x60 mm)
-
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Totalt pris kr
close
Offertförfrågan på Bugatti kortärmad unisex T-shirt av återvunnet material
st
Bifoga fil
Ingen fil vald
Välj en eller flera filer.
Vänligen fyll i alla obligatoriska fält
Tack för att du kontaktat oss
Vi återkommer med svar så snart vi kan.
Produktdetaljer keyboard_arrow_down
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 16 |
| CO2-avtryck | 1,22 kg |
| Modell | Unisex |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Mesh i luftigt och svalkande material av 100% Polyester, 140 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 38x53x21cm |
| GTIN / EAN | 8713159678854 |
| GPSR-Information |
Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Certifikat | OEKO-TEX®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Stafflade priser
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,00 | 59,00 | 58,00 |
Lagersaldo keyboard_arrow_down
| S | 1 |
| M | 0 |
| L | 17 |
| XL | 14 |
| 2XL | 0 |
Prisspecifikation:
| Produkt | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |